• Okul Hakkında

  Bloomsbury 2018 Fiyatlar

  Lokasyon

  • Ülke

   İngiltere

  Hakkında

  Bloomsbury International, Londra\'nın merkezinde bulunan,uygun fiyatları, mükemmel öğretim kalitesi ve sıcak ortamıyla öne çıkan bağımsız bir dil okuludur.

  İngilizceyi hızlı ve etkili öğrenmek amacıyla kişiye özel programlar sunulan okulda, birebir öğrenci takip anlayışı ile başarıyı hedeflemektedir.

  Her yıl dünyanın 40tan fazla ülkesinden gelen yaklaşık 2000 öğrencisiyle Bloomsbury International\'ın gerçekten uluslararası bir ortamı bulunmaktadır.

  Bloomsbury International British Counsil, EAQUALS(excellence in language education) ve ISI tarafından akreditedir ve kısa zaman önce iki tane mükemmel teftiş raporu almıştır.

  Okulumun göz alıcı tarihi binası Holborn metro istasyonuna iki dakika, Oxford Street,Covent Garden ve British Musuema bir kaç dakika yürüme mesafesindedir. Okul aynı zamanda modern ekipmanlarla donatılmıştır, internet odası, TOEIC Sınav Merkezi, Öğrenci Kaynakları Merkezi, bir kafe ve yüksek hızlı kablosuz internet bağlatısı hizmetleri sunulmak ve bir çok sınıfta akıllı tahta bulunmaktadır.

  Eğitim kadrosu dil öğretimi ve dil okulu idaresi konusunda engin deneyime sahip nitelikli ve kendini mesleğine adamış profesyonellerden oluşmaktadır.

  Yenilikçi ve ilgi odaklı eğitim anlayışıyla Bloomsbury International dil okulu, yurtdışı dil eğitim sektörünün tercih edilen isimlerinden birisi haline gelmiştir.

   

  Kurs/Hafta  2Hafta 4Hafta 8Hafta 12Hafta 16Hafta 24Hafta
  Genel İngilizce  + Aile Yanı Konaklama  £766  £1.520  £2.920  £4.267  £5.561  £7.960
  Yoğun İngilizce + Aile Yanı Konaklama  £933  £1.865  £3.640  £5.263  £6.874  £9.880

   

   

  Fiyatlara Dahil Olanlar

  Genel İngilizce Haftada 20 Ders Saati

  Yoğun İngilizce Haftada 30 Ders Saati

  Aile Yanı Çift Kişilik Oda + Kahvaltı Konaklama

  Kayıt Ücreti: £50

  Yerleştirme Ücreti: £50

   

   

İngiltere Dil Okulu Fiyatları